AK PARTİ’DEN BANDIRMA’YA 2020 MÜJDESİ

Kayacık TOKİ’deki FETÖ’cülerden el konulan okul inşaatı tamamlanıyor.  AK Parti Milletvekili Yavuz Subaşı ve İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Anadolu Lisesi  Bandırma’ya hayırlı olsun dedi.

AK Parti  Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı ve Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan  yılbaşı öncesi  Bandırma’ya müjde vererek, 15 Temmuz darbesi sonrası  FETÖ’cüler tarafından  Kayacık TOKİ’de  inşaatı süren okul inşaatına el konulup Milli Eğitim Bakanlığı’na devri sonrası,okul inşaatının  yeni yılda hızla tamamlanarak, okul olarak hizmete gireceğini açıkladı.

Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, inşaatın Anadolu Lisesi olarak değerlendirilmesine karar verildiğini belirterek, bu doğrultuda 2020 bütçesinden 11 milyon TL ödenek çıkarıldığını ifade etti.

Bakanlık tarafından inşaatı hızla tamamlanacak okul inşaatı 32 derslikli modern bir Anadolu Lisesi olarak hizmete alınacak habri kamuoyu ve Kayacık TOKİ sakinleri açısından da sevinçle karşılandı. İnşaat halindeki binanın güvenlik açısından ciddi bir sorun olduğuna dikkat çeken Kayacık TOKİ Site yönetimi başkanı Cumhur Sevim,” Okul inşaatının tamamlanmasıyla hem rezillik ortadan kalkacak hem de mahallenin güvenliği sağlanırken, mahallemiz bir Anadolu Lisesi’ne kavuşacak.Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz”dedi.

Milletvekili Subaşı ve İlçe Başkanı Doğan, Paşakonak mahallesindeki inşaatı yarım kalmış Kültür Merkezi inşaatının da yeni yıl içerisinde yapımına başlanacağını,yapımını üstlenmiş yüklenici firmanın inşaat için çalışmalara başlayacağını vurguladı.

 

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!