BANDIRMA TOLGA TOSUN DEDİ

Bandırma’da Millet İttifakı Adayı Tolga Tosun Kazandı.

Bandırma’da Millet İttifakı CHP adayı Tolga Tosun partilere gelen ıslak imzalı tutanaklardan alınan bilgilere göre henüz resmi olmayan sonuçlara göre  Bandırma Belediye Başkanlığı seçimini kazanmasının belli olması ardından Cumhuriyet Meydanında toplanan partililer ve vatandaşlara hitap etti.

Seçimi açık ara  kazandığının belli olması  ardından Cumhuriyet Meydanına davullarla gelerek kutlama yapan Bandıma’lılara seslenen Tolga Tosun kendisine eşlik eden meclis üyeleri  Başkan Dursun Mirza, Balıkesir 25-26 dönem milletvekili Mehmet Tüm ile birlikte çıktığı kürsüde heyecanını saklamadı.

 

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM

Tolga Tosun konuşmasına “Hepinizi çok seviyorum, 2 dönemdir Bandırmayı Cumhuriyet Halk Partisi yönetti Sedat Başkanımla başlayan süreç Dursun Mirza ile devam ettiğini belirterek devam ettiği konuşmasında ” Sizlere vermiş olduğumuz sözleri projeleri hayata geçirmek için çok çalışacağız. 155 bin nufüsün 155 binine adalatli bir yönetim sözü verdim. Sizlerin desteğiyle bunu gerçekleştireceğiz arkadaşlar. İlçe Başkanım Hüseyin Bahar gizli kahramanlarımız gece gündüz çalışan kadın kollarımzı gençlik kollarımız ve sizlerle birlikte aynı zamanda  Millet İttifakında diğer ortağımız İYİ Parti İlçe Başkanı Necmi ağabeyimle birlikte büyük bir aile oluşturduk. İyi Parti gençlik kollarıyla birlikte vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu birlikteliği inşallah genel seçimlere doğru devam edeceğiz. Projelerimizi hayata geçirmek için hemen çalışmalara başlayacağız.Hepinizi seviyorum sağolun var olun. ” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!