BANDIRMASPOR’DA HEDEF 1. DEVREDE 15 PUAN

Bandırmaspor Kulübü Yönetim Kurulu adına basın sözcüsü Namık Havutça ile Mücahit Çarıkçıoğlu, kulüp binaında basın toplantısı düzenledi. 

Bandırmaspor Basın Sözcüsü Namık Havutça ve Yönetim Kurulu üyesi Mücahit Çarıkçıoğlu beraber düzenlediği basın toplantısında taraftarların Pazar günü Velimeşe maçında hakemlere yönelik eylem içine girmelerini istediler.

Havutça,yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Geçmişten aldığı özgüvenle emin adımlarla şampiyonluğa ilerleyen Bandırmaspor’a yönelik bazı karalama politikaları karanlık eller tarafından çirkin oyunlarla bu başarılarımız sabote edilmeye çabalanmaktadır. Özellikle son oynanan Maraş maçı kart cezaları nedeniyle bir futbol faciasına dönüşmüştür. Hakkımızı arayacağız. Sahada kazanılan maçların masada nasıl alındığını görüyoruz. Bu yüzden Maraş maçını yakından takip etmekteyiz. Taraftarımızdan ricam; hakem ve rakip hakkında bir dahaki maçta bizim taraftarımıza yakışmayacak şekilde, aleyhte tezahürat yapmamaları!

Çünkü disiplin kurulunun 7.maddesine göre; faili belli olmayan (belirlenmeyen) eylem ve fiillerin sorumlusu kulüptür.

Bandırmaspor’un kalıcı, yönetimlerin ise geçici olduğunu vurgulayan Havutça,”Maraş maçı acilen değerlendirilmeli, bu durumda herkes profesyonel davranmak zorunda, Saha içinde ve dışında. Saha içinde de hakem hataları dışındaki tutum ve davranışlar profesyonelliğe uygun değildir. Bizim tek gayemiz, devre arasına kadar 15 puan toplayıp dönemi kayıpsız kapatmak, fakat maddi anlamda çok büyük sıkıntılar var. Bandırmaspor’un kalıcı gelirlere ihtiyacı var. Bunun için 1709 SMS kampanyamız mevcut olup halihazırda gündemimizde olan 1965 forma kampanyamız bulunmakta. Bu kampanya ile 19 bin 650 forma satmayı planlıyoruz. Bir de maçlara katılımın artması için öğrencilere özel bilet fiyatlarının 10 tl’ye indirilmesi gündemde.

Büyük Bandırmaspor taraftarı Velimeşe maçında takımlarını desteklesinler. Bu karanlık odaklar ile mücadeleyi hukuk çerçevesi içinde yönetim kurulumuz verecektir.”

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!