BANDIRMASPOR’DAN FUTBOLCULARA 368 BİN TL ÖDEME

Ekonomik olarak zor günler yaşayan Bandırmaspor’da futbollara yönelik ödemeler Cuma günü gerçekleştirilecek. Pazar günü çok kritik Konya Selçuk maçı öncesi futbolculara 368 Bin lira tutarındaki peşinatların tamamı ödenecek. Basın toplantısı düzenleyen Bandırmaspor yönetim kurulu üyeleri Kayhan İpek, Bayram Özdemir ve Teknik Direktör Ramazan Kurşunlu son günlerde sosyal medyada çıkan haberlere de açıklık getirdiler.

Şanlıurfa yenilgisinin ardından bu hafta oynayacakları Konya Selçuk maçına odaklandıklarını söyleyen Kayhan İpek “ Bazı sosyal medya haberlerinde Ramazan Kurşunlu Hocamızın istifa etti haberleri tamamen asılsızdır. Tüm teknik ekip ve yönetim olarak kümede kalma adına kenetlendik. Bu konuda basından da destek bekliyoruz. Futbolcuların peşinatlarının tamamı olan 368 Bin lirayı da kritik maç öncesi ödeyeceğiz. Futbolcuların prim alacakları ise bulunmuyor. “

Bandırmaspor’u çok zor bir durumda teslim aldık diyen Teknik Direktör Ramazan Kurşunlu “ Futbolcular, yönetim ve teknik kadro olarak elimizi değil gövdemizi taşın altına soktuk. Kümede kalacağımıza yürekten inanıyoruz. Çıkan haberlere kulağımızı kapayıp bu maça kitlendik. Oyuncularıma güveniyorum. deplasman fobimiz sürüyor. Ancak bunu yenip bir takıma deplasmanda patlayacağız.“

Kulübün son basın toplantısında hentbol şubesinin faaliyetlerinin dondurulduğunu ifade eden Bayram Özdemir konu hakkında yeni gelişmeler olduğunu söyleyerek “ Toplantı sonrası Kemal Taşkın Hoca bir araya geldik. Karşılıklı konuşarak bir orta nokta bulduk. Hentbol takımımız bu hafta hem gençler maçına hem de Sivas deplasmanında maça çıktılar. Bu şekilde sezonu tamamlayacağız. “ dedi.

Bandırmaspor yönetim kurulu üyesi Mülkü İnci’de kısa bir söz alarak Kulübe verdiği destek için İlçe Spor Müdürü Hüseyin Elüstü’ne teşekkür ederek “ Hava şartlarının kötü olduğu günlerde sahayı bizlere açarak idman yapmamızı sağladı. “ dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!