BANVİT BASKETBOL ÜNİVERSİTEDE

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi’nde “Basketbol Sevdalıları Buluşuyor” Konulu Panel Düzenlendi

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi, Türkiye Basketbol Federasyonu ve Banvit Basketbol Kulübü iş birliğiyle, 14 Mart 2019 Perşembe günü saat 13.00’te Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonu’nda “Basketbol Sevdalıları Buluşuyor” konulu panel düzenlendi.

Düzenlenen panele, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Genel Sekreter Cihangir Boz ile Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Karatepe’nin yanı sıra, Üniversite personeli ve öğrencileri de yoğun katılım sağladı.

Basketbol üzerine keyifli bir söyleşinin yapıldığı programa panelist olarak, Milliyet Gazetesi Yazarı Ümit Avcı, Basketbol Yazarı Gökhan Türe, Fanatik Gazetesi Yazarı Gökhan German, Türkiye Basketbol Federasyonu Basketbol Gelişim Direktörü Fırat Eser, Banvit Basketbol Kulübü Sportif Direktörü Turgay Çataloluk ile Banvit Basketbol Kulübü ve Basketbol A Milli Takım oyuncusu Tolga Geçim katıldı.

Gerçekleştirilen panel, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Mehmet Karatepe’nin panelistlere Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Basketbol Takımı formasını hediye takdimiyle son buldu

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!