BOSTANCI BANDIRMA’DA DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ

Cumhur İttifakı 31 Mart yerel seçimleri öncesi son etkinliğini bir yürüyüş ile noktaladı.

Cumhur İttifakı’ndan yerel seçimlere 1 gün kala Bayrak Yürüyüşü. Migros Önünden başlayıp, Cumhuriyet Meydanı’nda sona eren yürüyüşe AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, eski dönem milletvekili Cemal Öztaylan, Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal ve çok sayıda partili katıldı.

Ordu caddesi üzerinden Cumhuriyet Meydanına ulaşan kortej saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı’nı okudular. Meydanda toplanan kalabalığa seslenen Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Alp Bostancı, Bandırma Belediye başkan adayı olarak sizlerin karşınıza çıktım Allah muzaffer eylesin dedi.

Balıkesir’in tüm milletvekillerine Bandırma’daki Milletvekili Cemal Öztaylan ağabeyimize bütün ilçe başkanlarımıza kadın kollarımıza gençlik kollarımızı yönetim kurulumuza Mahalle başkanlarımıza, esnaf arkadaşlarımıza dava arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum diyen Alp Bostancı “  Bizler bu arada 31 Mart seçimleri bir vesile oldu Milliyetçi Hareket Partisi ile kurmuş olduğumuz yukarıda sıkılan bir beka meselesi sonucunda Allah nasip eder Milliyetçi Hareket Partisi ile beraber hareket ettik.  İnanın öyle bir vesile olmuş ki sanki bir yerel seçimi bekliyormuş gibi varmazlar gücünüzle çok dolaştık çok çalıştık. MHP camiasına tüm Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatına ve üyelerine, bütün ülkücü arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Ülkücü hareket bir güçtür. Ülkücü hareket bir memleketin yapı taşıdır. Ben bunu buradan gördüm. Bunların hepsi ile tanıştım Allah razı olsun hepinizden. Allah nasip etsin Bandırma’da bir değişim zamanı olsun. 5 yıllık 10 yıllık 15 yıllık plan davalarla Bandırma’nın önüne açalım 31 Mart seçimleri Bandırma’mıza Balıkesir’e ve bize bütün ülkemize hayırlı olsun. Dedi.

ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkacaklarının altını çizen Bostancı “Allah bizleri muzaffer eylesin. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Artık Bandırma’da değişim zamanı gelmiştir. İnşallah 31 Mart -1 Nisan sabahı Bandırma’da hep birlikte bir zafere koşacağız. Bandırma’yı hep birlikte değiştireceğiz. Hep birlikte gücümüze güç katarak 5-10 ve 15 yıllık planlarla Bandırma’nın önünü açacağız” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!