BOSTANCI GÖNÜLLERE GİRDİ

 

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı Bandırma’daki Otizmli ve Down Sendromlu bireyler ve aileleri ile Sanat Kafe’de bir araya geldi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı ve MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal’ın da eşlik ettiği toplantı da duygulu anlar yaşandı.

BOSTANCI : UNUTMAYIN! ASLA YALNIZ DEĞİLSİNİZ

Gönül Belediyeciliği sloganı ile 31 Mart yerel seçimlerine hazırlanan Ak Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı, Bandırma’da gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerinden birini sergiledi. Down Sendromlu ve Otizmli bireylerin ve ailelerinin tek tek hatırlarını soran Bostancı, “ Sizleri çok iyi tanıyorum. Çünkü yıllardan bu yana beraber mücadelenin içinde olduk. Seçimler sonrasında Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile beraber Sahil bandındaki kıl çadırın yerine iki katlı Engelli Yaşam Merkezi yapacağız. Bu merkeze sabahtan çocuklarınızı bırakacaksınız. Uzman bakıcılar eşliğinde çocuklarımız bu merkezde hem eğitim görecekler hem de neşeli saatler geçirecekler. Bunu sizlerle beraber yerel yönetim olarak yapacağız. Unutmayın asla yalnız değilsiniz. Beraber olduğumuz bu halkayı genişletmeyi hedefliyoruz. Bu merkez ile Bandırma’daki engelli çocuklarımız ve aileleri soluk alacaklar. Çocuklarımızın ellerini beraber tutacağız “ dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!