BOSTANCI : TEMİZ VE SEVİYELİ BİR SİYASETLE SÜRECİ TAMAMLAYACAĞIZ.

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerine bir hafta kala kimliği belirsiz bazı kişi ya da kişilerin Bandırma’da sevgi, saygı ve tevazu içerisinde yürütülen seçim sürecini çirkinleştirme, çamurlaştırmaya ve bel altı siyasetine dönüştürmeye çalıştığını ifade etti.

Bostancı, geçtiğimiz günlerde Aksakal’da yaşanan ve Cumhur İttifakı olarak da, şahsen de asla ve asla doğru bulmadıklarını vurguladıkları olay sonrasında Millet İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Tolga Tosun’u telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiğini ve olayı asla tasvip etmediklerini vurguladığını ifade ederek, “Görüyoruz ki, yaşça da büyük olduğum rakibime göstermiş olduğum bu tevazu ve samimiyetin karşılığını alamadık. Adnan Menderes Meydanı’nda bulunan vince asılı dev posterimiz kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce saldırıya uğrayıp yakıldığında isterdim ki benim göstermiş olduğum bu tevazu ve kibarlığı Sayın Tolga Tosun da gösterip şahsıma ya da ittifakımıza üzüntülerini iletebilirdi. Fakat Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimlerinin mottosu haline getirdiği tevazu, samimiyet ve gayret ile kalan sürede sadece işimize bakacağız. Gönüllere gireceğiz. Asla ve asla siyasetteki rekabetimizi şahsileştirmeyecek, birilerinin oyununa gelmeyecek, Bandırmamızın birlik ve beraberlik ortamını bozmayacağız ve bozdurmayacağız”dedi.

BANDIRMA HALKINDA BULAMADIKLARI KARŞILIĞI SOSYAL MEDYANIN KİRLİ YÖNÜNÜ KULLANARAK ARAMAYA ÇALIŞIYORLAR.

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, son günlerde ne yazık ki Bandırma’da bir takım çevrelerce sosyal medyanın kirli yüzü kullanılarak şahsına hakaretamiz ifadeler ve fotoğrafların kullanıldığı sosyal medya hesaplarının hortladığını ifade ederek, “Bunların arkasında kimin ya da kimlerin olduğunu bilmek zor değil. Bandırma geçmişte bu yapılan sosyal medya çirkefliklerinden, siyasetin asla tasvip edilemeyecek bu kirli yüzünden çok zarar görmüştür. Lakin 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sürecinde Bandırma’nın siyasette hiç görülmemiş bir şekilde barışı, sevgiyi, saygıyı ve tevazuyu yakaladığını düşünüyorum. Bundan vatandaşlarımız da çok memnun. Ama görüyoruz ki kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce seçim materyallerimize, afişlerimize yapılan saldırılar şimdi de gerçek ismini açıklayabilecek kadar yürekli ve cesaret sahibi olmayan kişilerce sosyal medyaya sıçratılmıştır. Kusura bakmasınlar, yumuşak başlıysak uysal koyun değiliz, bunu da bilmeleri lazım. Bir yanağına vur, öbür yanağını çevirsin, kusura bakmasın, öyle yanak bizde yok. Ama her zaman vatandaşımızdan yana olduk olmaya da devam edeceğiz.

YÜKSELİŞİMİZİ DURDURMAK İÇİN BAŞKA YÖNTEMLER BULUN.

Bostancı: Her zaman doğrudan, haktan, tevazudan, samimiyetten yana olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bandırmalıların hür ve özgür iradeleri ile demokrasi şölenine çevirecekleri 31 Mart akşamına kadar da safımız budur. Buradan son olarak sosyal medyada çamur siyaseti yapma gafletinde bulunan bu kimliği belirsiz kişilere diyorum ki, asla ve asla Bandırma’daki barış ortamını, tevazu ortamını, samimiyet ortamını bozamayacaksınız. Ben de, ittifak ortaklarımız da, seçim yarışındaki diğer tüm partilerin Belediye Başkan Adayları da eminim ki bir telefonla ulaşılabilecek insanlar. Bana söyleyecek sözü, iletecek mesajı olan herkes bana ulaşabilir. Kulaktan dolma bilgilerle değil, işin aslını öğrenerek hareket etmek erdemdir. Bizler 30 Mart akşamı seçim yasakları başlayıncaya kadar adım adım , gece gündüz Bandırma’nın caddelerinde, sokaklarında, kahvehanelerinde, işyerlerinde, evlerinde kısacası gönüllerin olduğu, tevazunun olduğu, samimiyetin olduğu, hoşgörünün olduğu ve insanın insan olduğu için sevilip sayıldığı her yerdeyiz. Çok şükür Alp Bostancı olarak, Bostancı ailesi olarak, Ak Parti olarak, Milliyetçi Hareket Partisi ve ülkücü camiamız olarak alnımızda en ufak bir leke yoktur. Abdestimizden de şüphemiz yoktur” dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!