BOSTANCI’DAN 8 MART KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

CUMHUR İTTİFAKI BANDIRMA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALP BOSTANCI BANDIRMA DEVLET HASTANESİ’NDEKİ BAYAN PERSONELİN 8 MART KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLAYARAK ÇİÇEK TAKDİM ETTİ.

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı 8 Mart Kadınlar Günü temaslarına Bandırma Devlet Hastanesi’nden başladı. Hastanedeki bayan çalışanları tek tek ziyaret ederek Kadınlar Günü’nü kutlayan ve çiçek takdiminde bulunan Bostancı’ya ilgi büyüktü.

Hastanede çalışan bayan personel haricinde bayan hastalarında Kadınlar Gününü kutlayarak dertlerini dinleyen Bostancı, “Kadınlar hayatımızın vazgeçilmezleridir. Hepimiz bir anneden dünyaya geldik. Bizleri dünyaya getiren, küçücük savunmasız bir bebekken kendi yaşam kalitesinden, kendi zamanından feragat ederek bizleri yetiştiren tüm eli öpülesi annelerimiz başta olmak üzere tüm kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutluyorum” dedi.

Bandırma Devlet Hastanesi’ndeki bayan sağlık çalışanlarını da tebrik eden Bostancı, “Çalışan kadın olmak zordur. Ev hayatınızın yanısıra bulundukları işlerde emek sarfeden, ardından yeri gelip evde çocuklarına bir anne, yeri gelip eşine bir hayat arkadaşı olmak zordur. Bugünkü ziyaretimizde 8 Mart Kadınlar Günü vesilesiyle de bu zor işin üstesinden layıkıyla gelen tüm kadınlarımızın Kadınlar Gününü tebrik ediyorum” dedi.

SİYASETTE KADININ YERİ BÜYÜKTÜR. 9 BAYAN MECLİS ÜYEMİZLE BANDIRMA’YI YÖNETMEYE TALİBİZ

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı olarak 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için Bandırma Belediyesi’ni yönetmeye, Bandırma şehrini özlenen hizmetlerle buluşturmaya kararlı olduklarını ve gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirterek, “Cumhur İttifakı olarak Bandırma Belediye Meclisi listelerimizde 9 bayan adayımıza yer verdik. Biz afişlerimizde, sloganlarımızda Belediye işi kadın işi diyoruz. Tabi bunu bazen tebessümle karşılayanlar olabiliyor. Ama bizler 31 Mart’tan sonraki Belediye kadrolarımızda 9 bayan meclis üyesi adayımızla, gücümüze güç katarak Bandırmamızı çağdaş, laik, aydınlık yarınlara birlikte taşıyacağız. Bu vesile ile evindeki işinden gücünden, çocuğuna, eşine ayırdığı zamandan feragat ederek bizlere bu çıktığımız kutlu yolda destek veren Asiye Bilgin, Perihan Şirin, Zeynep Özgün, Mükerrem Makarç, Zeynep Özdemir, Oya Yücel, Tülay Vural, Selin Alpat ve Adviye Yumuş’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

BANDIRMA’DAKİ EN AKTİF KADIN KOLLARINA SAHİBİZ

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için çıktıkları kutlu yolda, daha önceki seçim dönemlerinde olduğu gibi bugünler de en büyük destekçilerinin başında Kadınlar Kolu’nun yer aldığını ifade ederek, “Kadınlarımız evlerine, eşlerine, çocuklarına ayırdıkları zamandan feragat ederek parti çalışmalarımızda, seçim çalışmalarımızda kapı kapı gezerek adeta gönülleri fethediyor. Zaman zaman ellerinde bir buket çiçekle, zaman zaman kırk yıllık hatırı olan bir paket kahvemizle vatandaşlarımızın evlerine konuk oluyorlar. Buradan 8 Mart Kadınlar Günü vesilesiyle bizleri bu kutlu davada yalnız bırakmayan tüm kadınlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum” ded

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!