BOSTANCI’DAN OTOPARK ÇALIŞANLARINA İŞ GARANTİSİ

 

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde Cumhur İttifakı’nın Bandırma’da kazanması halinde Belediye çalışanlarının ve sahildeki otoparkta çalışan, otoparka gelen araçları temizleyerek ekmeklerini kazanmaya çalışan kişilerin ekmeklerinden, işlerinden olacakları şeklinde bir korku dalgası oluşturulmaya çalışıldığını ifade ederek, bunun tamamıyla asılsız olduğunu belirtti.

BOSTANCI : İNSANLARI EKMEKLERİ İLE KORKUTMAYIN

Bostancı, “İnsanları korkutmaya ve bu korku ile bir dip dalgası oluşturmaya çalışıyorlar. Cumhur İttifakı olarak 31 Mart’ta vatandaşlarımızın bizlere yetki ve sorumluluk vermesi halinde ne Belediye’de ne de Belediye’ye bağlı iştiraklerde kimseyi işten çıkartmamız söz konusu dahi olamaz.” Dedi.

SAHİL OTOPARKLARI KALKACAK AMA…

Bostancı, sahil bandında bulunan otoparkların kaldırılarak bu alanların sahil bandına dahil edilip, yeşil alan olarak yapılandırılacağını ifade ederek, “Adnan Menderes Meydanı’ndaki Eski Tekel Binası’nın yerine yapacağımız katlı otoparkı tamamlamadan buradaki sahildeki otoparkları kaldırmayacağız. Öncelikle Eski Tekel Binası’nın yerine yapacağımız projemiz tamamlandıktan sonra sahil otoparklarını kaldıracağız. Ama sahildeki otoparkları kaldırırken de buradan ekmek yiyen, evine ekmek götüren, otoparka gelen araçları temizleyerek alın teri ile çalışan kardeşlerimizi de asla ve asla mağdur etmeyeceğiz. Hatta yeni yapacağımız katlı otoparklarda o arkadaşlarımızı değerlendirerek onlara iş garantisi sağlayacağız” dedi.

Bostancı açıklamalarının devamında, “Belediye’de ister temizlikte, ister parklarda, isterse büro işlerinde çalışan personeller olsun, hepsinin yaptıkları işe saygılıyız. Kazançları kutsaldır ve evlerine ekmek götürmek için mücadele vermektedirler. Bizler Cumhur İttifakı olarak Bandırma’da istihdamı arttırmaya, işsizliği azaltmaya, Bandırma’nın ekonomisini büyütmeye geliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!