BOSTANCI’DAN ÜLKÜCÜLERE ÇAĞRI : YUVANIZ MHP’DİR. GERİ DÖNÜN!

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı seçim ziyaretleri kapsamında Paşabayır Mahallesi’ndeki kahvehanelerde vatandaşlarla buluştu. 15 Temmuz FETÖ / PDY Darbe Girişimi ardından hayat bulan ve 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile güçlenen 31 Mart yerel seçimlerinde de perçinlenen Ak Parti – MHP çatısındaki Cumhur İttifakı’nın Bandırma’da çok güzel bir birlik ve beraberlik örneği sergilediğini ifade eden Bostancı, 31 Mart seçimlerini kazanmalarının ardından bu birlik ve beraberliği Belediye yönetimine de taşıyacaklarını ifade etti.

 

BAŞKAN YARDIMCILARIMIZDAN BİRİ MHP’Lİ BİR İSİM OLACAK

Bostancı, 31 Mart seçimlerinde vatandaşların yetki ve sorumluluğu kendilerine vermeleri halinde Bandırma Belediye Başkanlığı’nda bulunan 3 Başkan Yardımcısı’ndan birinin MHP’li bir isim olacağını ifade etti. Bostancı, ” “ Artık sizden yetki istiyorum. Cumhur İttifakı olarak milletvekillerimiz, Büyükşehir ile beraber Bandırma’nın önünü açmaya talibiz.” dedi.

ÜLKÜCÜLERİN GERÇEK YUVASI MHP’DİR

Paşabayır’da yaptığı konuşmada Ülkücü vatandaşlara çağrıda bulunan Bostancı, “Sizlerin gerçek yuvanız MHP’dir. Artık yuvanıza dönme zamanıdır. Bu süreç de MHP’li dostlarımızla güzel bir çalışma ortamımız oldu. Başta MHP İlçe başkanı Yurttaş Bakkal olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Buradan Bandırmalılara ilk kez açıklıyorum. Cumhur İttifakı’nın 3 Belediye Başkan Yardımcısından biri Milliyetçi Hareket Partisi’nden olacak. Bu ismin kim olacağını MHP teşkilatına bırakıyoruz. Onlar bize isim verecekler biz de o isme saygı duyacağız “ dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!