BOSTANCI’DAN ÜLKÜCÜLERE GERÇEK YUVANIZA DÖNÜN MESAJI

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan adayı Alp Bostancı Çınarlı Mahallesindeki kahveleri ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. MHP İlçe başkanı Yurttaş Bakkal ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı kahvehane ziyaretlerinde Alp Bostancı, ülkücülere seslenerek onları gerçek yuvaları olan MHP’ye dönmeye davet etti.

Yıllardan bu yana Bandırma’nın dış mahallelerinin hizmet alımlarında geride kaldığını belirten Alp Bostancı “ Görünen o ki, gözden ırak olan gönülden de ırak oluyormuş. Ancak yeni 5 yıllık hizmet süresinde Cumhur İttifakı Belediyeciliği ile bu değişecek. Yatırımlar dış mahallelerden merkez mahallere doğru gelecek. “

Çınarlı Mahallesinin sorunlarını iyi bildiğini,  4 yıllık Ak Parti ilçe başkanlığı döneminde bu sorunları çözme adına uğraş verdiğini ifade eden Alp Bostancı “ 4 yıl boyunca sorumluluklarım olsa da yetkilerim yoktu. Şimdi sizden hem sorumluluk hem de yetki istiyorum. Sizlerle el ele vererek yeni bir Çınarlı Mahallesi oluşturacağız. Çınarlı’da işsiz genç kalmayacak. Sizler asla sahipsiz ve yalnız kalmayacaksınız.

 

Bandırma yatırımcıyı şehre çekemedi. Yatırımcıyı mutlaka Bandırma’ya getirmemiz gerekiyor. Bandırma bu dönem Bor karbür tesisleri ve güç laboratuarı kurulacak. Bu tesislerde 1000 kişi çalışacak. Sizlere iş ve aş olacak. Çınarlı mahallesini özel projelerle destekleyeceğiz. Ne yazık ki çevre ilçeler aldıkları hizmet ile Bandırma’yı geride bıraktılar. Bandırma bir dönem daha çekişmelerle, bahanelerle vakit kaybedemez. Ankara, Balıkesir ve Bandırma üçgenini artık hayata geçirmeliyiz. Tüm projelerimiz için milletvekillerimiz, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bize destek olacak. Onun için hem Yücel Yılmaz hem de kendim için sizden destek bekliyorum. “ dedi.

Konuşmasının son bölümünde ülkücülere seslenen Alp Bostancı, İyi Parti’ye geçen ülkücü kardeşlerime söylüyorum. Ülkücülerin gerçek yuvası olan MHP’ye geri dönün dedi.

MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal’da kısa bir konuşma yaparak” 31 Mart seçimlerinde sadece belediye başkanları seçmeyeceksiniz. Yapacağız tercihler ülkenin geleceğine ışık tutacak. 15 Temmuz darbe girişimi önlenmiş olsa da hem içeriden hem de dışarıdan ülkenin Beka’sına yönelik saldırılar devam ediyor. Yenikapı’da yaktığımız birlik ateşi Cumhur İttifakı ile devam ediyor. Sizlerden Yücel Yılmaz’a ve Alp Bostancı’ya destek vermenizi istiyorum. “ dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!