BT BAKİTUR KENDİNDEN EMİN VE İDDİALI BİR ŞEKİLDE GELİYOR

Bandırma’daki servis ve personel taşımacılığı sektörüne 2015 yılında adım atan BT BakiTur, 2018 yılında yeni sahipleri Samet ve Semih Çankaya önderliğinde birçok firmaya servis hizmeti vermekte olan güçlü kadrosu, geniş araç filosu ve yenilenen yüzüyle iddialı bir şekilde yeni bürosunu açtı.

Bandırma 17 Eylül Mahallesi 810 Sokak No:3 adresinde yapılan açılış töreni ile hizmete başlayan BT BakiTur, sektöre iddialı bir giriş yaptı. 2015 yılında BT BakiTur adıyla Hüseyin Baki tarafından kurulan ve 2018 yılında Bandırma’nın başarılı iş insanları Samet ve Semih Çankaya kardeşlerin devraldığı BT BakiTur, güçlü kadrosu, geniş araç filosu ve yenilenen yüzüyle hizmete girdi.

Sunuculuğunu Tuncer Ertuğrul’un yaptığı açılış törenine Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hayri Özden, Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin, Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Osman Çapar , Yılmaz Tur Sahibi Ahmet Yılmaz ve çok sayıda tur şirketi yöneticisi katıldı. Açılışta konuşan Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, BT BakiTur firmasının Bandırma’daki taşımacılık sektörüne, sahiplerine, personellerine ve tüm vatandaşlara hayırlı olması temennisinden bulundu. Yapılan duaların ardından kesilen kurban ve açılış kurdelasının kesilmesi ile tören sonlandı. Açılışa katılan konuklara yemek ve kuru pasta, içecek ikramında bulunuldu.

Açılış töreninin ardından BT BakiTur hakkında bilgiler veren şirket sahiplerinden Semih Çankaya, 35 araçtan oluşan geniş araç filoları ile öğrenci, personel, tur, gezi organizasyonlarında taşımacılık hizmeti verdiklerini ifade ederek, “Araçlarımızın en küçüğü 16, en büyüğü ise 29 kişilik. BT BakiTur olarak son model, konforlu araçlarımız, tecrübeli şoförlerimiz ve alanında uzman personelimizle birlikte vatandaşlarımızın hizmetindeyiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!