ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANILDI

18 Mart Şehitler Günü dolayısıyla Bandırma Kaymakamlığı şehit aileleri ve gazilere için kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya İlçe kaymakamı Günhan Yazar, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri, Üniversite Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir,  Garnizon Komutanı Alb. Selahattin Akalp, Emniyet Müdürü Soner Duran, İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Mahir Mavi, İlçe Müftüsü Hamdi Gevher, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan katıldı.

Kahvaltıda kısa bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Günhan Yazar “ Çanakkale Zaferini 104. yıl dönümünde sizlerle beraber olmaktan mutluyum. Çanakkale Zaferi Kurtuluş Savaşı ruhunun şahlandığı zaferdir.

Şehitlerimizin bizlerden iki isteği olduğunu düşünüyorum. Birincisi şehir ailelerine ve gazilere sahip çıkılmasıdır. Devlet olarak bugüne kadar sizlerin yanında olduk. Her zamanda sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. İkinci istekleri de vatanın korunması, bayrağın inmemesi ve ezanın susmamasıdır. Söz veriyorum ki, sonsuza kadar bu vatan korunacak, bayrak inmeyecek ve ezanlarımız susmayacaktır. “ dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!