CHP İLÇE YÖNETİMİ KAHVALTIDA BASINLA BULUŞTU

Göreve yeni atanan CHP İlçe Yönetimi basınla bir araya geldi. Hüseyin bahar ve yönetim kurulu üyeleri yerel basınla kahvaltıda buluşarak kendilerini tanıttılar.

Değerli basın emekçileri öncelikle kahvaltımıza katıldığınız ve bugüne kadar ilçe başkanı olarak yaptığım yazılı açıklamalara gazete ve haber sitelerinizde yer verdiğiniz için teşekkür ederim diyen CHP İlçe Başkanı Hüseyin Bahar “  Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak çok sesli bir toplumdan yanayız bu toplumun oluşmasına en büyük katkıyı da şüphesiz gazeteciler verecektir.

Bana genel merkezimiz tarafından yönetimi kurma görevi geldiğinde öncelikle yeni yönetimi oluştururken geçmiş yönetimde bulunan ve istifa etmeyen arkadaşlarımıza öncelik verdik. Bu konuda yapmak istediğimiz yönetimin seçimle gelen meşrutiyetini korumaktı. Bunu gerçekleştirdikten sonra da katılımcı ve çok sesli bir yönetim kurduk. Bu çabalarımız alanda ve seçim çalışmalarında meyvelerini verdi. Bugün her arkadaşımız asıl ya da yedek olmak sızın Başkan Adayımız Av. Tolga Tosun’un çalışmalarına katılıyor ve canla başla seçimi açık farkla kazanmak için mücadele veriyor. Onların bu azmini kutluyorum. Yönetimin yanı sıra kadın ve gençlik kollarımız da alanlarda aralıksız olarak çalışmalarını sürdürüyor. Onlar partimizin görünmez kahramanları. Partim adına emekleri için teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi olarak Bandırma’yı adeta karış karış gezerek hız kesmeden seçim çalışmalarımızı yürütüyoruz. Buradan bir kez daha söylemek istiyorum; İYİ Partili arkadaşlarımız ile de uyum içinde bir çalışma ortaya koyduk. İttifak olarak meclis temsilinde hiçbir sorun yaşamadık. Azim ve sağduyu ile yaptığımız çalışmaların meyvesini, 31 Mart akşamı Av. Tolga Tosun ve en az 20 meclis üyemizin seçilmesiyle taçlandıracağız. Meclis üyelerini belirlenirken de liyakat temelinde hareket ettik. Daha öncede söylediğim gibi bizler geleceğin Bandırmasını kuracak iskelet kadroyu oluşturduk. Şimdi de kadromuzun tanıtımını, yaşama geçirecekleri projeleri halkımıza anlatıyoruz. Bugün ülke genelinde de olduğu gibi Bandırma halkı gelecekten kaygılı, pahalılıktan ve ekonomik koşullardan rahatsız, toplumsal kamplaşmadan kaygılı. Biz Türkiye’nin birleştirici gücü olarak Bandırma’yı birlikte yönetme sloganıyla yola çıktı. Halkımız yarınlara umutla bakmak istiyor ve biz de halkımıza bugün umut olduk. Bize düşen sorumluluk halkın sorunlarını çözmek. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Yerel seçimlerin ardından Bandırma’yı sosyal demokrasinin kalesi haline getireceğiz. Dursun Başkanımızdan bayrağı devralan Tolga Tosun Başkanımız, Bandırma halkının ihtiyaçlarını temel alarak projelerini birer birer yaşama geçirecek. Martın sonu bahar ve biz bu baharı halkımızla birlikte getirdiğimizde uzun yıllar sürecek. “ dedi.

Kahvaltının son bölümünde yerel basının sorularını yanıtlayan CHP İlçe Başkanı Hüseyin Bahar, kırgınlıkların geri de kaldığını, herkesle barışık olduklarını ifade etti. Belediye meclis listelerine müdahil olmadıklarını özellikle belirten Bahar, Millet ittifakının listelerini beğenerek onayladıklarını söyledi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!