İTTİFAKIN KALESİ BALYA

Cumhur ittifakının MHP’li Balya Belediye Başkan Adayı olan Osman Kılıç, seçim çalışmalarına devam ediyor. Balya halkından büyük destek alan ‘Rüzgarın Oğlu’ Osman Kılıç, 31 Mart yerel seçimlerinde oy oranını da yüzde 83 olarak belirledi.

 

Balya’nın sevilen belediye başkanı olan ve Cumhur ittifakı tarafından da Balya’da aday olarak gösterilen Belediye Başkanı Osman Kılıç, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Seçim çalışması için gittiği yerlerde halk tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Osman Kılıç, buralarda yaptığı konuşmalarda ‘Rahat olun! Balya’da Osman Kılıç var’ mesajını da veriyor.

‘Biz gelecek seçimlerin değil gelecek nesillerin derdindeyiz’ diyen Kılıç, 31 Mart yerel seçimlerinde yüzde 83 oy oranı yakalayacaklarını söyledi.  Kılıç; “Biz gelecek seçimlerin değil gelecek nesillerin derdindeyiz. Halkımızla aramızda kurduğumuz sağlam bir gönül bağı var. Bunların üstünde gönülden bağlı olduğumuz Cumhur ittifakımız var. En önemlisi de Milletimize hizmet etmek için sözümüz. Ülkemiz için vazgeçilmez yeminle çıkmış olduğumuz kutlu bir yolumuz var. Seçim çalışmaları kapsamında dava arkadaşlarımız ile halkımızla buluşmaya devam ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!