“İYİ GÜNDE, KÖTÜ GÜNDE HER ZAMAN YANINDA OL”

Kızılay’dan İhtiyaç Sahipleri İçin “Her Zaman Yanında Ol” Kampanyası

Terör unsurlarının mağdur ettiği sınırdaki vatandaşlarımızın ve Suriye içinde terörden temizlenen yerleşim yerlerindeki sivillerin acil ihtiyaçlarını karşılayan Türk Kızılay, hayırseverlerin de desteğini almak amacıyla “İyi günde kötü günde Her Zaman İnsanlığın Yanında Ol” sloganıyla yardım kampanyası başlattı. Kızılay, vatandaşların desteğini beklediği kampanyayla daha fazla ihtiyaç sahibinin yarasını saracak.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Barış Pınarı Harekâtı’yla bölge terör unsurlarından temizlenirken eşgüdümlü olarak hareket eden Türk Kızılay da Barış Pınarı Harekâtı’na insani yardım çalışmalarıyla destek oluyor. Türkiye içinde ve sınır ötesinde yardım faaliyetlerinde bulunan Kızılay, terör unsularının saldırıları sonucu mağdur olan, evlerinden ayrılmak zorunda kalan vatandaşlarımızın ve Suriye içindeki ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yürütüyor.

İhtiyaç Sahipleri İçin Yardım Çağrısı

Dünyaya, Türkiye’nin insani yardıma ihtiyaç duyan hiç kimseyi aç ve açıkta bırakmadığını göstermek adına çalışan Türk Kızılay, “İyi günde kötü günde Her Zaman İnsanlığın Yanında Ol” sloganıyla başlattığı kampanyaya da hayırsever vatandaşların desteğini bekliyor. Ayni ve nakdi bağış yapabilecek olan vatandaşlar, www.kizilay.org.tr web adresinden, bankalardaki Kızılay hesaplarından ve şubeler aracılığıyla bağışlarını ulaştırabiliyor. 2868’e HİLAL yazıp SMS göndererek de 10TL bağış yapılabiliyor. Kızılay’a destek verin yaraları birlikte saralım.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!