MHP LİDERİ BAHÇELİ’YE ANLAMLI ZİYARET

MHP Siyaset ve Liderlik Okulu 11. dönem mezunlarından oluşan heyet, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

MHP Siyaset ve Liderlik Okulu 11. dönem mezunlarından oluşan heyet, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, heyet ile yapmış olduğu sohbette; ülke gündemi, yerel seçimler ve beka sorununun ne derece önem arz ettiğini ifade etti.

MHP lideri Bahçeli; geleneksel hale gelen ziyaretten dolayı memnuniyetlerini bildirerek, seçim sonrası ziyaretlerini tekrarlamalarını, proje ve sunumlar için çalışma yapmalarının faydalı olacağını dile getirdi. Evlatları olarak, liderlerinin her daim emirlerinde olduklarını bir kez daha beyan eden heyet, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye, teşkilatımızın 50. yılı anısına Başbuğ’un ailesi ile birlikte çekilmiş ilk resim özelliği taşıyan tabloyu hediye ettiler. Görüşme fotoğraf çekimi ile son buldu.

Heyet, Genel Merkez ziyareti kapsamında, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Fatih Çetinkaya’yı ziyarette bulundu. Memnuniyetini dile getiren Çetinkaya; seçimlerin ardından heyeti misafir etmek istediklerini belirterek nazik davetini gençlere iletti. Taş Medreseli Ülkücüler Genel Merkezi’ni de ziyaret eden heyet, sohbetlerini orada sürdürdü.

Günün sonunda MHP Siyaset ve Liderlik Okulu 11. dönem mezunu genç siyasetçiler, 50. yıl anısına, cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş’in kabrini ziyarette bulunarak dua ettiler.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!