MİLLET VEKİLİ CANBEY BANDIRMA’DA

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey seçim ziyaretleri çerçevesinde Bandırma’ya gelerek seçim çalışmalarında Cumhur ittifakı adayı Alp Bostancı’ya destek verdi.

Önce Ak Parti ilçe binasında partililer ile bir araya gelen Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Cumhur İttifakı Bandırma Belediye Başkan adayı Alp Bostancı desteklerinden ötürü Mustafa Canbey’e teşekkür ederek “ 35 günden bu yana yönetim kurulu üyelerimiz ile beraber seçim çalışmalarına hız verdik. Meclis üyelerimiz belli olduktan sonrada bu çalışmalara onlar da katıldı. 31 Mart seçimleri için Cumhur İttifakı olarak tek bir parti gibi beraber çalışıyoruz. Zaferin ayak seslerini duyuyoruz. Bandırma Belediyesindeki 10 yıllık Fetret Devrine son vereceğiz. “

Cumhur İttifakını bozmak isteyenlere 31 Mart seçimlerinde gereken cevabın verileceğini ifade eden MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal “ Bizim birlikteliğimiz pazara kadar değil mezara kadardır. Ülkenin bekası için üzerimize düşen sorumluluk neyi gerektiriyorsa yapmaya devam edeceğiz. Rabbim bu yolda bize yardım etsin.”

Bandırma’ya gelerek seçim ziyaretlerine destek veren Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey’de haftalardan bu yana sahada olduklarını belirterek “ Bugün Bandırma’da Alp Bostancı ile beraberiz. Güney Marmara ve onun lideri Bandırma’yı çok önemsiyoruz. Gönül belediyeciliğini Bandırma ile tanıştırmak istiyoruz.

Bandırma’nın sorunlarını çözerek kente değer katacağız. Bu konuda Bandırma halkının bize destek vereceğine yürekten inanıyoruz. Hep beraber 2023 hedeflerine yürüyeceğiz. 31 Mart seçimlerini yerel seçim olarak göremeyiz. Ülkenin bekası için bu seçimleri kazanmak zorundayız. “ dedi.

Yerel basının sorularını yanıtlayan Mustafa Canbey, yapılan anketlerde Balıkesir genelinde çok iyi durumda olduklarının altını çizdi. Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey daha sonra Alp Bostancı ve Yurttaş Bakkal ile beraber çarşı esnafını gezdi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!