ÖNCELİĞİMİZ GENİŞ TABANLI GÜÇLÜ TEŞKİLAT

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından İl Başkanlığı’na atanan Ekrem Başaran, AK Parti Balıkesir teşkilatı ile bir basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda güçlü bir birliktelik mesajı veren Başaran “Balıkesir için daha iyi hizmet verecek, geniş tabanlı, güçlü bir yönetim oluşturacağız” dedi.

AK Parti Balıkesir İl teşkilatının yeni Başkanı Ekrem Başaran, teşkilatla birlikte geniş kapsamlı bir toplantı düzenledi. Tüm teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla, birlik ve beraberlik içerisinde düzenlenen toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti milletvekilleri Yavuz Subaşı, Adil Çelik, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Pakize Mutlu Aydemir, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu katıldı.

ÖNCELİĞİMİZ GENİŞ TABANLI GÜÇLÜ TEŞKİLAT

Toplantıda teşkilat mensuplarına bir konuşma yapan İl Başkanı Ekrem Başaran, net mesajlar verdi. Önceliklerinin geniş tabanlı, tüm kesimleri kapsayacak güçlü bir yönetimi hep birlikte oluşturmak olduğunu söyleyen Başaran, “Vakit, yine bir arada dirlik ve kardeşlik içinde yeniden yollara düşme vaktidir” dedi.

Farklı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğinin sinyallerini veren Başaran, konuşmasında şunları söyledi: “Başta Milletvekillerimiz Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey ve Pakize Mutlu Aydemir’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a, Altıeylül Belediye Başkanımız Hasan Avcı’ya, Karesi Belediye Başkanımız Dinçer Orkan’a, Önceki Dönem İl Başkanımız Ahmet Sağlam’a, İlçe Başkanlarımıza, Kadın Kolları Başkanımız Türkan Buğra’ya, Gençlik Kolları Başkanımız M. Zahid Bayram’a, Yönetim Kurulu üyelerine birlikte Ankara’ya gittiğimiz ve son ana kadar birbirimize olan desteği esirgemediğimiz Mesut Eray ve Özkan Savran’a, tüm teşkilat mensuplarımıza ve değerli basın mensuplarına destek oldukları için teşekkür ederim. Bundan sonraki süreç yine bir arada dirlik ve kardeşlik içinde yeniden yollara düşme vaktidir. Millete hizmet yolunda kardeşliğimizi güçlendirme vaktidir. Balıkesir için daha iyi hizmet verecek, geniş tabanlı tüm kesimleri kapsayacak güçlü bir yönetimi hep birlikte oluşturmaya hazırlandığımız bugünlerde İl Yönetim Kurulu üyeliğine başvuru yapmak isteyen Balıkesirlileri İl binasında başvuru formu doldurmaya davet ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!