REKTÖR ÖZDEMİR’DEN POLİS HAFTASI MESAJI

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir‘in Türk Polis Teşkilatının 175. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

 

Rektör Özdemir Mesajında; “Türk Emniyet Teşkilatımız, kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden bugüne kadar, ülkemizin huzur ve düzenin bozulmaması ve bizlerin güvenli bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gece gündüz fedakârca çalışmaktadır.

Can ve mal güvenliğimizin en önemli teminatı olan Emniyet Teşkilatımız, asayişin sağlanması, hak ve özgürlüklerin korunmasıyla ilgili tüm görev ve sorumluluklarını, 175 yıllık köklü geçmişi ve çağdaş bir anlayışla yerine getirmektedir.

Bu anlayış doğrultusunda, şimdiye kadar olduğu gibi, içinde bulunmuş olduğumuz bu zor günlerde ve bundan sonra da tüm emniyet mensuplarımızın üstlendikleri bu kutsal vazifeyi, en başarılı şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine olan inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı mensuplarımızın “Polis Haftası”nı kutluyor, bayrağımız uğruna canlarını feda eden şehit emniyet mensuplarımıza Allah’tan rahmet, görevi başında bulunanlara da aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!