YAZICI: 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM

Vali Ersin Yazıcı, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir, Vali Yazıcı’ya Cemiyetin çalışmaları konusunda bilgi verdi. Vali Yazıcı’nın 10 Ocak İdareciler Günü’nü de kutlayan Başkan Demir, Cemiyet mensubu tüm gazeteciler adına Vali Yazıcı’ya nazik ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

BASIN OLARAK HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ

Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ramazan Demir, “Çalışan gazeteci arkadaşlarımızın, meslektaşlarımızın bu önemli mutlu gününde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Biz basın mensupları olarak Balıkesir söz konusu olunca gazeteciliği ikinci plana itiyoruz. Balıkesir olmazsa olmazımızdır. Balıkesir’de güzel gelişmeler yaşanıyor. Özellikle eğitim alanında Balıkesir’de yapılan çalışmalar ve ilin kalkınması adına hayata geçirdiği projelerde büyük emekleri bulunmaktadır. Kamuoyunun sesi olan basın olarak kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Balıkesir’in kalkınması ve gelişmesi adına Sayın Valimizin hayata geçireceği tüm projelerde basın olarak her türlü desteği vereceğiz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bizler unutmayarak ziyaret eden Sayın Valimize cemiyetimiz adına çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.
Toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktarmak adına önemli bir görevi üstlendiğini belirten Vali Yazıcı ise, “Tüm basın mensuplarımızın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.” dedi.

HEPİMİZİN ORTAK AMACI BALIKESİR’İ DAHA İLERİYE TAŞIMAK

Konuşmasının devamında Balıkesir’de yürütülen çalışmalara da değinen Vali Yazıcı, “Hepimizin ortak amacı Balıkesir’imizin daha ileriye taşınmasıdır. Bizler kamu görevini yerine getirirken basınımızın çok büyük katkıları bulunmaktadır. Basının ilimizin kalkınmasında, tanıtılmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesine önemli katkıları bulunmaktadır. İlin Valisi olarak basınımızla birlikte hareket ederek Balıkesir’in sorunlarını çözmeyi kendimize prensip edindik. Önümüzdeki süreçte fedakâr basınımızın katkılarıyla Balıkesir’in bölgenin parlayan bir yıldızı olacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Cemiyet mensubu gazetecilerle bir süre sohbet ederek, sorularını da yanıtlayan Vali Yazıcı, günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaretine son verdi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!