ManşetSiyaset

MHP lideri Bahçeli: Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy Kandil’e gidecek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Aydın mitinginde önemli açıklamalarda bulundu. HDP’nin ve Kandil’in desteğini alan 7’li koalisyonun Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösteren Bahçeli, “Askerimizi şehit edenler Kılıçdaroğlu’nun yanındadır. Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy Kandil’e gidecek. PKK hepsini birden kafese almıştır. Verilecek her oy suikast, kanlı eylemlere hizmet edecek.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, ‘‘14 Mayıs’ta Aziz Milletim Sıra Sende’’ Aydın Mitingi’nde konuştu.

Aydın’da vatandaşlara seslenerek önemli açıklamalarda bulunan MHP lideri Bahçeli, şunları söyledi:

“Efeler diyarı Aydın’da olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Bizleri buluşturan Cenab-ı Allah’a şükrediyorum. Yurt içinde ve yurt dışında hayatın zorluklarına fedakârca göğüs geren tüm vatandaşlarımıza en halisane selamlarımı iletiyorum. Aydın’da hayat mücadelesi veren her vatandaşımı bağrıma basıyorum. “Aziz Milletim Sıra Sende” temasıyla düzenlediğimiz bu açık hava toplantımıza teşrif eden, gücümüze güç ekleyen, heyecanıyla önümüzü aydınlatan Aydınlı kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

detail-photo-fancybox-1

14 MAYIS MESAJI

10 gün sonra yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28’inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinin ülkemizin dirliğine, milletimizin birliğine, demokrasimizin geleceğine, insanımızın huzur ve refahına hayırlı ve kalıcı sonuçlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum. Bunun yanında seçimlerin saygı, sağduyu ve demokratik olgunluk içinde gerçekleşmesini diliyorum. Bugünkü toplantımızın tertip ve temininde emeği geçen tüm dava arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Hepinize hoş geldiniz, safalar getirdiniz diyorum.

Aydın, tarih ve medeniyet şehridir. Aydın, Milli Mücadele yıllarının iftihar şehridir. Anadolu’nun işgal yıllarında Efeler ayağa kalkarak destan yazmış, vatana ve millete sahip çıkmışlardır.

Şimdi soruyorum sizlere:

√  Dün Efeler yapmıştı, bugün sıra bizde diyerek vatana sahip çıkacak mısınız? (Evet)

√  Milli varlığınıza sahip çıkacak mısınız? (Evet)

√ Milli geleceğinize, milli birlik ve kardeşliğinize tıpkı Milli Mücadele kahramanları gibi sonuna kadar sahip çıkacak mısınız? (Evet)

√ Hakkınıza, haysiyetinize, hukukunuza zarar vermek için kuyruğa girenleri pişman edecek misiniz? (Evet)

“AYDIN’IN TARİHİNDE ZİLLET VE MELANET YOKTUR”

Bu evetlerin gücüyle, bu evetlerin güveniyle “Aziz Milletim Sıra Sende” diyorum. Aydınlı kardeşlerim söz sizin, karar sizin, irade sizin, sıra hepinizin. Aydın’ın seslenişi, aynı zamanda aydınlık bir geleceğin göz kamaştıran habercisidir. Sizlere güveniyorum. Hepinize inanıyorum. Kuvayı Milliye’nin temeli burada atılmıştır. Kurtuluş Mücadelemizin kıvılcımı buradan tutuşturulmuştur. Ordularımızın terhisini müteakip Türk milleti cesaretle teşkilatlanmış, istiklal onurunun yol göstericiliğinde, bizzat ruh ve şuuruyla, tarihi miras ve onuruyla harekete geçmiştir. Nitekim Zeybekler, Efeler düşman güçlerine Aydın’ın dağ ve ovalarını zindana çevirmişlerdir. Gökçen Hüseyin Efe, Yörük Ali Efe, Demirci Mehmet Efe, Danişmend’li İsmail Efe, Durmuş Ali Efe ve Postu Mestan Efe Milli Mücadele yıllarında devleşen isimlerden sadece bir kısmı olarak milli hafızaya kazınmıştır. Aydın’ın tarihinde zillet ve melanet yoktur. Aydın’ın talihinde karanlık noktalar asla olmayacaktır.

 

“GELEN TÜRK ASRI, GELECEĞİN GÜCÜ TÜRKİYE OLACAKTIR”

“Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye” iradesi Aydın’da kök salmıştır. Engelleri, zorlukları hep birlikte aşarız. Devletin gücü, milletin ferasetiyle hep birlikte yaparız. Cumhuriyet’in yeni yüzyılında güçlü devleti hep birlikte inşa ve ihya ederiz. Geçmişte yaptık, yine başarırız. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için Aziz Milletim Sıra Sende. İstikrarımıza, istiklalimize ve istikbalimize sımsıkı sarılmak için Aziz Milletim Sıra Sende. Müfteriler, müfsitler, münafıklar ne derse desin, birlikte çok daha güçlüyüz. Çünkü Hep Birlikte Türkiye’yiz. Çünkü Hep Birlikte Türk Milletiyiz. “Gelen Türk Asrı, Geleceğin Gücü Türkiye” olacaktır. İnancımız budur, iddiamız budur, irademiz budur.

“14 MAYIS SEÇİMLERİ YENİ YÜZYILIN İLK KAVŞAĞIDIR”

Bu nedenle 14 Mayıs seçimleri yeni yüzyılın demokratik eşiği, milli ve manevi değerlerin rehberliğiyle geçilmesi gereken ilk kavşağıdır. Başaracak inancımız vardır, irademiz vardır, itibarımız vardır.

Hepinize soruyorum, Aydınlı kardeşlerimin duruşunu bizzat görmeyi istiyorum:

√ 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerine hazır mısınız? (Evet)

√ Şartlar ne olursa olsun sandığa gidecek misiniz? (Evet)

√ Sandığın başında, mührü elinize alıp şöyle bir seçim pusulasına göz attığınızda, bir oyunuzu Milliyetçi Hareket Partisi’ne, bir oyunuzu da Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a verecek misiniz? (Evet)

√ TBMM’de Cumhur İttifakı’nı güçlendirecek misiniz? (Evet)

√ Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine destek olacak mısınız? (Evet)

Işık saçıyorsun Aydın. Çok güzelsin Aydın. Dosta güven, düşmana korku saçıyorsun Aydın.

detail-photo-fancybox-3

“14 MAYIS DEMOKRASİ VE SİYASİ TARİHİMİZİN KİLİT TAŞIDIR”

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri demokrasi ve siyasi tarihimizin kilit taşıdır. Bu seçimlerde huzurla husumet arasında bir tercih yapılacaktır. Bu seçimler kucaklaşmayla kutuplaşma arasında bir mücadeleye sahne olacaktır. 14 Mayıs’ta ya Türkiye’nin kudretini seçeceğiz ya da kumar masasında heba olup gideceğiz. Ya Türk ve Türkiye Yüzyılı Vizyonunu canlandıracağız ya da ağır sorunlara gömülmüş acıklı bir ülkeye mahkum olacağız.

“ASKERLERİMİZİ ŞEHİT EDENLER KILIÇDAROĞLU’NUN YANINDADIR”

28 Nisan 2023 tarihinde, Mardin’in Nusaybin ilçesinde PKK’lı teröristlerin hain saldırısında bir askerimiz şehit düştü. Bu kahramanımızın dokuz aylık bebeğiyle beş yaşındaki kızı yetim kaldı.

30 Nisan 2023 tarihinde, Suriye’nin Tel Abyad şehrinde, PKK/YPG terör örgütünün planladığı bombalı saldırıda kullanılacak patlayıcılara müdahale esnasında yaşanan patlama iki polisimizin şehadetine, yedi polisimizin de yaralanmasına neden oldu.

Yine 30 Nisan 2023 tarihinde Şırnak’ın Uludere ilçesinde askerlerimizi taşıyan bir otobüsün şarampole yuvarlanması sonucunda 2 askerimiz şehit, 44 askerimiz de yaralandı.

Aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler diliyor, yaralılarımıza şifalar temenni ediyorum. Başımız sağ olsun, millet sağ olsun, vatan sağ olsun diyorum.

detail-photo-fancybox-4

ZİLLET İTTİFAKI’NA SERT TEPKİ

Askerlerimizi şehit edenler Kılıçdaroğlu’nun yanındadır. Polislerimizin şehit olmasına neden olan alçaklar altılı masanın yeni ve resmi yedinci ortağıdır. Yavrularımızı yetim bırakan katiller CHP’yle, İYİ Parti’yle yanak yanağa vermişler, Türkiye’ye pusu kurmuşlardır. Kandil’e yuvalanan teröristler her gün CHP’ye, İYİ Parti’ye destek açıklaması yapmaktadır.

“İP BAŞKANI’NDAN HİÇBİR İTİRAZ DUYULMADI”

Bugüne kadar CHP’li bir yönetici çıkıp da buna tepki göstermemiştir. Nevşehir’de duygu sömürüsü yapan, yalandan gözyaşları döken, işi gücü fitne fesat çıkarmak olan İYİ Parti Başkanı’ndan hiçbir itiraz da duyulmamıştır. CHP’ye oy veren kardeşlerim, böyle bir akıl ve vicdan tutulmasına inanıyorum ki onay vermeyeceklerdir. İYİ Parti’ye oy veren kardeşlerim, böylesi bir teslimiyet ve ürkekliğe ümit ediyorum ki itibar etmeyeceklerdir.

 

“HANİ HDP’YLE BERABER YÜRÜMÜYORLARDI! BUNLAR YALANCI”

HDP’nin bir eşbaşkanı geçen hafta Aydın’da konuşmuş. Bir oy Kemal Kılıçdaroğlu’na bir oy da Yeşil Sol Parti’ye istemiş. Terörist arkadaşlarının serbest kalması için bu rezil talebi dillendirmiş. Hani HDP’yle ortaklıkları yoktu. Hani HDP’yle beraber yürümüyorlardı. Bunlar yalancıdır, bunlar namerttir, bunlar güvensizdir. HDP neyse CHP ve İYİ parti odur. Yeşil Sol Parti demek CHP ve İYİ Parti demektir. PKK hepsini birden kafese almıştır.

“KILIÇDAROĞLU’NA VERİLECEK HER OY KANDİL’E GİDECEK”

Uyarıyorum, Kemal Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy Kandil’e gidecek. Dikkatinizi çekiyorum, Kemal Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy saldırı, suikast ve kanlı eylemlere hizmet edecek. Önemle altını çiziyorum, CHP’ye ve İYİ Parti’ye verilecek her oy Türkiye’nin önünü kesecek, Türk milletinin tarihi yürüyüşünü sekteye uğratacak. Aydın bu vebale ortak olmaz, olamaz. Aydın PKK’nın gölgesine saklanan, FETÖ’nün maskesini takan Kılıçdaroğlu’na olur vermez, veremez.

“ZİLLET İTTİFAKI KÜRESEL EMPERYALİZMİN ELİNDE”

Hiç kuşku yok ki, zillet ittifakı terör örgütleriyle aynı karede, aynı hizada, aynı gayededir. Küresel emperyalizm zillet ittifakını ele geçirmiştir. Yeminli Türkiye düşmanları umudunu zillet ittifakına bağlamıştır.

“TÜRK MİLLETİ BÖYLESİ BİR BÖLÜCÜ İŞBİRLİĞİNİ AFFETMEYECEK”

Aydın, bu yürek yaralayıcı siyaset anlayışına nasıl tahammül edecektir? Aydın, bu tavizkar zillet zihniyetine nasıl sabır gösterecektir? Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, terörist Demirtaş’ı serbest bırakacağım dedi mi? Dedi. Bu teröriste “şeref madalyası takacağım” dedi mi? Dedi. “YPG vatanını koruyan örgüttür” dedi mi? Dedi. Irak ve Suriye tezkerelerine HDP’yle birlikte hayır dedi mi? Dedi. “Türkiye maalesef Azerbaycan’a yardım ediyor” dediler mi? Bunu da dediler. Türk milleti böylesi bir bölücü işbirliğini affetmeyecek, 14 Mayıs’ta bunun hesabını Kılıçdaroğlu’ndan ve zillet partilerinden birer birer soracak, burunlarından fitil fitil getirecektir.

 

“BEŞ KURUŞA VATAN SATAN, ÜÇ KURUŞA KÖLE, BİR DOLARA DA HAİN OLUR”

Terörist Demirtaş, İmralı canisinin heykelini dikeceklerini söylüyordu. 6-8 Ekim olaylarında 51 kişinin ölümünü azmettirmişti. Haine merhamet mazluma ihanettir. Teröriste acımak milli birlik ve kardeşliğimizi yok saymaktır. Şerefin tavizi olmaz, namusun tavizi olmaz, bunlarla mündemiç vatanın tavizi olmaz, milletin tavizi olmaz, devletin teslim olması diye bir şey söz konusu olamaz. Beş kuruşa vatan satan, üç kuruşa köle, bir dolara da hain olur. Nefsine yenilen iki dünyasını da kaybeder.

Bugüne kadar, Türk milleti köleliği, zilleti, hezimeti, meskeneti, teslimiyeti, istila heveslerini elinin tersiyle itmiş, her defasında kafasını ezmiştir. Buna Aydın şahittir, aynen Milli Mücadele yıllarında olduğu gibi, aynısıyla 15 Temmuz gecesinde yaşadığı gibi. Millet bizimledir, zafer sabredenlerindir, sefer bizden, gayret bizden, mücadele bizden, takdir Yüce Allah’tandır. Aydın sevdalılarını mahcup etmeyecektir.

“CHP VE İP, PKK’NIN YEDEĞİ HALİNE GELDİ”

Bölücüye, teröriste, vandallara, vatansızlara, milliyetsizlere, iblis piyonlarına, yıkım müteahhitlerine, zillet ittifakına bırakılacak ne ülkemiz ne de yurdumuz vardır. Maalesef ve aleni şekilde görülüyor ki, CHP ve İYİ Parti yönetimi PKK’yla sadece ittifak halinde değil, bu bölücü ve cani örgütün yedeği haline gelmişlerdir.

Sorarım sizlere;

√ Karşımızdaki bu tablo bir zillet midir? (Evet)

√ Olan biten tüm bu çirkinlikler vatana ve millete ihanet midir? (Evet)

√ CHP’ye, İP’e ve diğerlerine demokratik bedeli ödetmek milli iradenin adaleti midir? (Evet)

Bir kez daha söyleyiniz, bir kez daha açık açık şu sorumlarıma cevap veriniz:

√ Zulme, zillete, zalimlere ve zelil projelere karşı Milliyetçi Hareket Partisi’nin yanında mısınız? (Evet)

√ Üç hilale oy verecek misiniz? (Evet)

√ Aydın milletvekili adaylarımızı TBMM’ne gönderecek misiniz? (Evet)

Cumhur İttifakı’nın yanında mısınız? (Evet)

√ Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonuna kadar oyunuzla, iradenizle sahip çıkacak mısınız? (Evet)

 

Şair ne güzel de söylemiş:

Oldukça yüksektir Paşa Yaylası,

Aşağıda kalır Aydın Ovası.

Aydın Zeybeğidir Efenin hası,

Efeler diyarı güzel Aydınım.

 

Aydın’ın insanı sıcak kanlıdır,

Çalışkandır, merttir, delikanlıdır.

Düğünü derneği anlı şanlıdır,

Zeybekler diyarı güzel Aydınım.

Kuşadası, Didim tatil beldesi,

Biraz içeride Söke ilçesi.

Dalama tandırı, Çine Köftesi,

Lezzetler diyarı güzel Aydınım.

Görülmeye değer Madran Yaylası,

Pek de güzel olur suyu havası,

Sultanhisar çileğin hası,

Meyvesiyle ünlü güzel Aydınım.

 

Yenipazar’dadır pidenin hası,

Atça’dan sorulur tahin helvası.

Çok suludur Karacasu elması,

Kalbimdeki yerin özel Aydınım.

 

Bu güzel Aydın zillete düşmez. Bu güzel Aydın ihanete geçit vermez. Bu güzel Aydın Hep Birlikte Türkiye hedefiyle birleşip bütünleşir.

Soruyorum sizlere:

√ Bizimle beraber misiniz? (Evet)

√ Birlikte yürüyecek miyiz? (Evet)

√ Cumhuriyet’in 100’üncü yıl dönümünü cumhurun kesif ve kesin zaferiyle süsleyecek miyiz? (Evet)

√ Milliyetçi Hareket Partisi’ne evet mi? Cumhur İttifakı’na evet mi? Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a evet mi? (Evet)

“KILIÇDAROĞLU VE İTTİFAK ORTAKLARI TÜRKİYE’NİN KARŞISINDA, BİZ YANINDAYIZ”

Kılıçdaroğlu ve ittifak ortakları Türkiye’nin karşısında, biz yanındayız. Kılıçdaroğlu ve ittifak ortakları doğal gaz ve petrol keşfinin karşında, biz yanındayız. Kılıçdaroğlu ve ittifak ortakları ilk yerli ve milli otomobil TOGG’un karşısında, biz yanındayız. Kılıçdaroğlu ve ittifak ortakları savunma sanayimizin göz bebekleri olan Hürkuş’un, Milli Muharip Uçağı Kaan’ın karşısındadır, biz yanındayız. Kılıçdaroğlu ve ittifak ortakları, Bayraktar şirketinin, İHA ve SİHA’ların, TCG Anadolu’nun ve Kızılelmanın karşısındadır, biz sonuna kadar yanındayız. Biz Cumhur İttifakı’yız. Biz hep birlikte Türkiye’yiz. Zillet ittifakı İmralı canisinin, teröristbaşı Gülen’in, PKK’nın, Firavun’un, müstevlilerin, sömürgecilerin yanındadır, Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı mazlumların, gariplerin, emeklilerin, çiftçilerin, işçilerin, esnafların, ülkemizi büyütme, geliştirme ve zenginleştirme mücadelesi veren iş adamlarımızın, nihayet Aydın’ın arkasındadır.

“ÇAĞRIMIZ, BU MİLLET, BU VATAN, BU BAYRAK BENİM DİYEN HERKESEDİR”

Biz, bağımsız ve güçlü Türkiye’den tarafız. Biz, feda edilecek tek bir insanımız yok, birlikte Türkiye’yiz diyen tarafız. Biz, zalime yavuz, mazluma yunus olan tarafız. Biz, küresel oyunlara karşı milli duruştan tarafız. Çağrımız, önce ülkem ve milletim diyen herkesedir. Çağrımız, bu millet, bu vatan, bu bayrak benim diyen herkesedir. Paylaşılacak vatanım, vazgeçilecek insanım yok diyen her vatan evladıyla yolumuz birdir. Biz birlikte Türkiye’yiz diyen herkes bu milletin özbeöz evladıdır. Vakit, hiçbir ayrım yapmadan, “bayrak”, “vatan” ve “millet” ortak paydasında kucaklaşma vaktidir. Bizim düşünce ve inanışımıza göre, Türkiye’de yaşayan 85 milyon vatandaşımız Cenab-ı Allah’ın kutsal bir emanetidir. Her yöremizi, bin yılın barışından ve kardeşliğinden doğmuş her insanımızı bağrımıza basıyoruz. Herkese elimizi uzatıyoruz.

 

“BU DEVLET İCAZETLE KURULMAMIŞTIR”

Ancak bölünme gayreti içerisinde olanları da affetmemizin mümkün olmadığını buradan ilan ediyoruz. Bilinmelidir ki, bu vatan sokakta bulunmamıştır. Bu devlet icazetle kurulmamıştır. Türkiye Cumhuriyeti devleti ve Türk milli kimliği şehit kanlarıyla kazanılmıştır. Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü kararlılıkla muhafaza edilecektir. Türk ve Türkiye Yüzyılı Vizyonu Hep Birlikte gerçekleştirilecektir.

Diyorum ki: Aziz Milletim Sıra Sende.

Son bir asrın en önemli yönetim reformu olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne sahip çıkmak için Aziz Milletim Sıra Sende.

Doğru Zaman, Doğru Adam, Recep Tayyip Erdoğan demek için Aziz Milletim Sıra Sende.

İstikrarımızı ve istiklalimizi koruyarak istikbale Türk mührünü vurmak için Aziz Milletim Sıra Sende.

Cumhur İttifakı’nı yükseltmek için Aziz Milletim Sıra Sende.

Milliyetçi Hareket Partisi’ni güçlendirmek, TBMM’de milletvekili sayısını ençoklaştırmak için Aziz Milletim Sıra Sende.

Milli ekonomide yeni çığırlar açmak için “Aziz Milletim Sıra Sende.”

Sanayide, üretimde, enerjide, tarımda, hayvancılıkta, ihracatta, yatırımda,  ekonomik büyümede, yerli ve milli silah sanayinde gücüne güç katmış bir Türkiye için “Aziz Milletim Sıra Sende.”

Suriyeli sığınmacıları güvenli, gönüllü ve onurlu şekilde ülkelerine geri göndermek için “Aziz Milletim Sıra Sende.”

Huzurlu ve umutlu bir Türkiye için “Aziz Milletim Sıra Sende.”

Enerjide, eğitimde, sağlıkta, sanatta, sporda, ulaştırmada yeni ufuklar açmak için “Aziz Milletim Sıra Sende.”

İşsizliği yenmek için, gelir ve servet dağılımında adaleti sağlamak için “Aziz Milletim Sıra Sende.”

Daha büyük reformlara imza atmak için, hayatın her alanını kapsayacak iyileştirici siyasi ve ekonomik dev projeler için “Aziz Milletim Sıra Sende.”

Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar yaşatmak için “Aziz Milletim Sıra Sende.”

Birlik için, dirlik için, kardeşlik için, devlet için, Kızılelma ülküsünde birleşmek için “Aziz Milletim Sıra Sende.”

“DEVLET VE MİLLETİYLE HER ŞEYDEN ÖNCE TÜRKİYE”

Sıra sende Aydınlı kardeşim. İstismarları çiğnemek için sıra sende. Yıkım planlarını engellemek için sıra sende. Yalan şantiyelerini yıkmak için sıra sende. Geleceğine sahip çıkmak için sıra sende. Cumhuriyet’in kuruluş ruhuna sahip çıkmak için sıra sende. Terör örgütlerini aklamaya çalışan zillet partilerine şamarı indirmek için Aziz Milletim Sıra Sende.” Aydınlı kardeşlerim yetki hepinizde. Birlikte çok daha güzel günlere kavuşacağız. Ülkümüzden de ülkemizden de vazgeçmeyeceğiz. Devlet ve Milletiyle Her Şeyden Önce Türkiye.Elbette yapacağız, hep birlikte başaracağız.

detail-photo-fancybox-11

“2023 LİDER ÜLKE TÜRKİYE ÜLKÜMÜZ GERÇEKLEŞECEK”

2023 Lider Ülke Türkiye ülkümüz gerçekleşecek, elbette olacak birlikte olacaktır. Ülkümüzle ülkemiz huzurlu ve refah dolu yarınlara kavuşacak, elbette olacak birlikte olacaktır. Adaletli paylaşım, hakkaniyetli bölüşüm, insanca yaşam ortak kaderimiz olacak, elbette olacak birlikte olacaktır. Aklın ve bilimin hakim, hukukun ve adaletin üstün olduğu bir iklim oluşturulacak, elbette olacak birlikte olacaktır.

 

“14 MAYIS’TA TÜRK VE TÜRKİYE YÜZYILININ İLK ADIMINI ATACAĞIZ”

14 Mayıs’ta cumhurla Cumhuriyet’in kucaklaşmasına şahit olacağız. Türk ve Türkiye Yüzyılının ilk adımını atacağız. Biz, Türkiye’nin, Türk milletinin, Aydın’ın tarafıyız. Biz garibin, mazlumun, bağında, bahçesinde, bostanında ter dökenin, emek verenin yanındayız. Camideyiz, cemevindeyiz, duadayız, dilekteyiz, gönüldeyiz, kalpteyiz, Anadolu’nun her yerindeyiz. Caninin, eşkıyanın, bölücünün, demokrasi ve özgürlük kamuflajına bürünmüş düşman beslemelerinin de karşısındayız.

Sizlerin hamiyetine dayanarak diyorum ki, zalimlere boyun eğmeyeceğiz. Hainlere teslim olmayacağız. Şiddet severlere eğilip bükülmeyeceğiz. Küresel ablukaya diz çökmeyeceğiz. Zillet ittifakına asla eyvallah etmeyeceğiz. Allah razı olsun sizlerden; yolunuz, bahtınız ve alnınız açık olsun inşallah. Her birinizi Cenab-ı Allah’a emanet ediyor, 14 Mayıs’ta hem milletvekili adaylarımıza hem de Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerinizi bekliyorum. Sağ olun, var olun diyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!