KADIN DAYANIŞMA DERNEĞİ’NDEN GÜMAMED’E ZİYARET

Bandırma’da kurulan Kadın Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu tanıtım ve faaliyetlerini anlatmak için sivil toplum örgütlerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Güney Marmara Aktif Medya Çalışanları Derneğini ziyaret eden Derneğin Kurucu Başkanı Muazzez Palta ve Yönetim Kurulu Üyeleri GÜMAMED Başkanı Ali Osman Ata ile görüştü. Dernek Başkanı Ali Osman Ata , İkinci Başkan İbrahim Aldemir  ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Türkmen‘in hazır bulunduğu ziyarette dernekler arasındaki diyaloglar konuşuldu.

Başkan Muazzez Palta  Yönetim kurulu üyeleri Nilgün Germiyan , Dilek Durukan, Eftal  Tosun , Dilek Karaaslan ile gerçekleşen ziyarette, kadın hakları , kadın cinayetleri, çalışan kadınların sorunları konusunda derneğin yapacağı çalışmalar ve bu çalışmalara basının desteği konuşuldu. GÜMAMED Başkanı Ali Osman Ata Kadın Dayanışma Derneği’nin yapacakları etkinliklerde GÜMAMED olarak destek sözü verdi. Kadın Dayanışma Derneği’nin 11  kurucu üyeden oluştuğunu belirten Başkan Muazzez Palta yönetimden yer alan Bakiye Gülay, Fatma Salı Karabacakoğlu, Neslihan İpek Eren, İpek Çetinkuş , Ayça Şebnem Çakır, ve Nalan Süzen’in çalışmalarından dolayı ziyaretlere eşlik edemediğini ifade etti.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!