MHP İSTEDİ, BAGFAŞ İNDİRİM YAPTI

Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı, halkın yararına olacak indirimleri hızlandırmak üzere ilçe çapında teşvik ve katılım kampanyası düzenlendi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları ile ülke genelinde başlatılan “Devletimin yanındayım” çağrısına uyarak fiyatlarda yüzde 10 indirim yapan firmalara BAGFAŞ’ta eklendi.

Bu kapsamda, Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Sakbaş, Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Erdek İlçe Başkanı Fatih Bağcı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, kimyasal gübre sektöründe Türkiye’nin öncüsü olan Bagfaş’ı ziyaret etti. Ziyarette gübre fiyatlarında yaşanan artışlar konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyarette yapılan açıklamada, “Sayın Genel Başkanımız Dr Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla ülke genelinde başlatılan “devletimin yanındayım” çağrısına uyarak fiyatlarda %10 indirimi bölgemizde bulunan esnaf ve sanayiciler ile ticaret erbabı hemşehrilerimize anlatarak kampanyamıza desteklerini istemek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilindiği üzere ülkemizde son aylarda yaşanan döviz kurunun yükselmesiyle beraber artan fiyatları; devletimizin uygulamaya aldığı kur garantili mevduat hesabıyla birlikte düşmeye başlamış olmasından dolayı esnaf ve sanayicimizin bu gelişmeye kayıtsız kalmaması gerekti gerçeğinden hareketle, fiyatların da aynı oranda düşürülmesi noktasında çalışmalarımız ve görüşmelerimiz esnaflarımızla devam etmektedir. İnanıyorum ki sağ duyulu esnaflarımız bu gelişmeyi dikkate alarak fiyatlarında en az %10 luk bir indirime gideceklerdir. Bizim görüşmelerimizde bu kampanyaya olan ilgi ve alaka bunun bir ispatıdır. Milli paramız olan Türk lirasına güvenen her esnafımızın bu çalışmaya desteğinin artarak devam edeceği inancımızı sahada gördüğümüz durum bize özetliyor. ilçe teşkilatı olarak bölgemizde başlattığımız bu indirim kampanyasına esnaf ve sanayicilerimiz ile ticari kuruluşlarımızın verdiği destek bizleri mutlu etmiştir. Bölgemizin ve ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından olan Bagfaş Gübre Fabrikaları da kampanyamıza destek vermişlerdir. Bu vesile Balıkesir milliyetçi hareket partisi il başkanımız Ekrem Gökay Yüksel ve Erdek ilçe başkanı Fatih bağcı ve yönetim kurulu üyelerimizle ile görüştüğümüz Bagfaş Genel Müdür Yardımcısı aynı zamanda MHP MYK üyemiz sayın İbrahim Ünal devletimizin yanında üretici ve çiftçilerimizin hizmetindeyiz diyerek kampanyamıza desteklerini ifade etmişlerdir. Yine bölgemizin öncü kuruluşlarından olan Baş-taş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Baş ile yaptığımız görüşmede de aynı duyguları paylaşarak kampanyamıza desteklerini belirtmişlerdir. Bu vesile genel başkanımız Sayın Dr Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla başlattığımız kampanyamıza desteklerini veren bütün sanayici iş adamı ve esnaflarımıza teşekkür eder hayırlı işler bereketli kazançlar temenni ederim” dedi.

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!