ZEYDER YÖNETİMİNE BANDIRMA’DAN HÜSEYİN KAPLAN SEÇİLDİ

Zeytin Üreticileri ve Sanayicileri Derneği (ZEYDER) 3. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Genel Kurul’da Bedrettin Yıldırım Zeyder Başkanlığını Mahmut Solaksubaşı’na devretti.

Tek liste ile gidilen seçimde Edincik Marmarabirlik Zeytin Koop. Ve Bandırma Ticaret Borsası’nı temsilen Hüseyin Kaplan (Kaplanlar Tarım San. Tic. Ltd. Şti) yönetim kuruluna seçildi.

Zeyder’in kurucu başkanı Hidayet Asa ve Bedrettin Yıldırım’a teşekkür ederek konuşmaya başlayan Mahmut Solaksubaşı hizmet yarışında değerli Başkanlarımız derneğimizi önemli noktalara taşıdı. Sektörün sorunlarını çözüme kavuşturmak ve üye profilimizi standartlarını daha yukarıya taşımak için kolları sıvadık. ZEYDER olarak bölge zeytin üreticileri ve tüm sektör temsilcilerine yönelik yaptığımız çalışmalarla üretimde ve pazar da daha fazla söz sahibi olmayı hedefliyoruz. Genel Kurulumuz tüm zeytin üreticilerimize ve sanayicilerimize hayırlı olsun ifadelerini kullandı. Gene kurul seçiminden sonra göreve gelen Yönetim Kurulu Üyeleri yaptıkları görev dağılımı sonrasında Başkanlığa Mahmut Solaksubaşı’nın getirilmesine oy birliği ile karar verildi.

ZEYDER’ in Yeni Yönetim Kurulu: Mahmut Solaksubaşı, Haluk Başar, Fehmi Yıldız, Lütfü Akbaş, Mustafa İlgen, Ahmet Özkul, Hüseyin Kaplan, Yakup Sevinç, Cüneyt Soylu

Denetleme Kurulu : Kemal Dinç, Şenol Aybey, Mutlu Demir

Bir cevap yazın

ABONE OL

error: Content is protected !!